Jelenlegi nyitott pozíciók

Műszaki ügyfélszolgálati munkatárs (HelpDesk)

Főbb feladatok:

  • Telefonon, ticketing rendszeren és chaten beérkező hibabejelentések rögzítése, megoldása
  • Első szintű támogatás (L1 support) az ügyfelek felé (webtárhely, domain, cloud/vps és szerver szolgáltatások)
  • Összetettebb bejelentések továbbítása kollégák felé
  • Rendelési folyamatok kezelése, támogatása
  • Felhasználói fiókok kezelése
  • Általános backoffice folyamatokban való részvétel
  • Felhasználói dokumentációk készítése, frissítése
  • Munkavégzés dokumentálása

A  pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Affinitás az informatikai rendszerek iránt
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Hosting- vagy más IT szolgáltatónál szerzett helpdesk/support tapasztalat
  • cPanel/WHM ismerete
  • Domain regisztrációs folyamatok és DNS kiszolgálás ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria rendszer
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Modern megoldások, széles portfólió
  • Dinamikus csapat

A munkavégzés helyszíne: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.
Munkaidő: heti 40 óra, váltott műszak
Jelentkezés módja: a magyar nyelvű szakmai önéletrajzokat a job@ezit.hu címre várjuk, a pozíció megjelölésével